Депутати налаштовані працювати до прийняття бюджету 2016

Працювати — до останнього, доки не ухвалять бюджет. Ось так рішуче сьогодні налаштовані депутати. За перебігом парламентського четверга стежить наша Ольга Рицар, вона зараз з нами на прямому зв'язку. 
Олю, то коли збираються голосувати і що зараз роблять обранці?
Сьогодні у парламенті важливий день і депутати планують ухвалити бюджет у двох читаннях. Однак для початку треба проголосувати за заміни до податкового кодексу, які депутат вчора провалили.
До цього моменту залишаються спірними кілька питань, зокрема оподаткування пенсій та скасування спецрежиму для сільськогосподарських підприємств, а також питання ренти для газовидобувних компаній.
З самого рану депутати збиралися на консультації, саме засідання розпочалось із запізненням. І в же в сесійній залі було помітно, що депутати нервують.
"Сьогодні у нас надзвичайно відповідальний день, а може і доба. я хочу закликати всіх нас бути максимально відповідальними. в порядку денному наврядчи є ідеальне рішення  неприйняття рішень містить багато ризиків для нашої держави", — говорить голова Верховної ради Володимир Гройсман.
Після заяви Гройсмана депутати проголосували за те, щоб продовжити роботу, поки не приймуть бюджет.
Однак перед розглядом бюджету депутати проголосували за дзеркальні санкції проти Росії, які необхідні для захисту українського внутрішнього ринку.
"Росія отримає відповідне дзеркальні санкції і торгівельне ембарго проти російських товарів", — каже прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.
"Зверніть увагу що Росія оголосила про своє рішення давно, український бізнес в шоковому стані, не розуміючи як працювати з 1 січня. уряд не провів жодної зустріч з бізнесом, не надав жодного роз'яснення, не запропонував жодного плану дій як працювати українському бізнесу який за 23 роки історії дуже зав'язаний саме на цьому ринкові", — наголошує депутат від БПП Ірина Геращенко.
Зрештою, за цей законопроект проголосував 291 депутат. О 16:30 бюджетний комітет буде доопрацьовувати проект бюджету. І лише о 17:00 планується розгляд бюджету у першому читанні.