Депутати обіцяють цілодобово працювати над бюджетом

Напередодні у Верховній Раді слухали проект бюджету на наступний рік, але так нічого й не ухвалили. Зрештою для доопрацювання кошторису створили спеціальну робочу групу. Депутати обіцяють писати бюджетні закони день і ніч.
А наступного четверга — вийти на голосування за нову версію документа. Той же проект, який нардепи заслухали у сесійній залі напередодні, викликав різку критику.
"Ми пропонуємо з 1 січня запровадити нові ставки податків, внести правки до чинного податкового кодексу. Пункт другий, ми пропонуємо прийняти в першому читанні редакцію податкового кодексу.
Пункт третій, щоби парламент разом з урядом доопрацював урядовий проект змін і не вводити його ні з 1 січня, ні з 1 лютого, а після нашої тривалої дискусії", — говорить Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України.
"Для мене є великий сумнів під тими доходами, які балансуються під доходами на рівні 70 млрд гривень. А чи реальною є цифра доходів бюджету? Друзі, ВВП зростає на 2%, інфляція на 12%, доходи бюджету ростуть на 30%. Як це може бути?" – говорить Віктор Пинзеник, народний депутат, Блок Петра Порошенка.