Кабмін зупинив виплату боргу Росії до реструктуризації

Про близькість безвізового режиму з ЄС говорили сьогодні і в Кабміні. З новини про те, що українці впоралися із завданнями ЄС розпочав позачергове засідання уряду прем'єр.
Після вчорашньої невдалої спроби Верховної Ради ухвалити Держбюджет на наступний рік, залишилося менше тижня для підготовки змін до проекту головного кошторису на 2016 та Податкового кодексу.
Щоправда у самому уряді вважають залишилися лише технічні доопрацювання. Арсеній Яценюк наголосив — попри усі побоювання, попередній бюджет виконати вдалося. І повідомив про рішення уряду щодо боргу перед Російською федерацією.
"У зв'язку з тим, що Російська Федерація відмовилася, не дивлячись на непоодинокі наші спроби щодо підписання угоди про реструктуризацію у тому числі і з ними, прийняти наші пропозиції, Кабінет міністрів України запроваджує мораторій на виплату так званого російського боргу.
З сьогоднішнього дня виплати за цими боргами на загальну суму 3 млрд 582 млн доларів на користь російської сторони зупиняються. До моменту або прийняття наших пропозицій по реструктуризації або відповідного судового рішення", — говорить Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України.