Кухарі Франції поділилися секретами фуа-гра (відео)

Найкраще смакує — приготоване власними руками. Особливо на свята і тим паче — якщо це всесвітньо відомий делікатес. У Франції перед Різдвом традиційно навчають виготовляти паштет з гусячої печінки — фуа-гра. Кулінарні секрети — у нашому наступному сюжеті.
Ласкаво просимо до регіону легендарної фуа-гри на південному заході Франції. Крістіна та Альберт беруть тут уроки з виготовлення традиційного паштету з великої гусячої печінки.
"Стільки нового дізналася, це і весело, і дуже корисно вчитися готувати фуа-гру з нашою викладачкою Каті", — говорить Крістіна Солер, туристка із Каталонії.
Каті — власниця невеличкого готелю, яка пропонує гостям уроки кулінарії. Коли з неї вирізають всі прожилки — потрібно додати спецій у дуже чітких пропорціях.
Далі чайна ложка перцю перед тим, як складати фуа-гру в баночки. У багатьох європейських країнах делікатес заборонений — через те, що тварин навмисне перегодовують. Але за французькими законами традицію бережуть, бо вона частина місцевої культури.
"Я дуже люблю фуа-гру. Люблю все натуральне і найкраще готую сам", — говорить Гілберт Оліварес, учень кулінарних курсів.
Останній крок у приготуванні — тушкувати на маленькому вогні. Але цю смакоту не заведено відразу їсти — вона має вистоятися. Гості із задоволенням куштують печінку, приготовану заздалегідь.
"Ми не тримаємо власних традицій в секреті, охоче ділимося ними. Як і багато років тому — люди можуть готувати найкращі страви з найкращих інгредієнтів", — говорить Каті Міорлайо, викладач кулінарних курсів.
"Чудово, вийшло просто неймовірно", — говорить Гілберт Оліварес, учень кулінарних курсів.
"Моя вийшла така смачна, що аж прицмокую", — говорить Шанталь Оліварес, учениця кулінарних курсів.
Уїкенд у готелі разом із заняттями на кухні коштує недешево — 400 євро на людину, але у Каті клієнтів — хоч греблю гати. Особливо у святковий сезон, коли всім кортить посмакувати традиційними смаколиками.