ОБСЄ перевіряє захоплення сепаратистами селища під Маріуполем

Проросійські бойовики захопили населений пункт Комінтернове за 25 кілометрів на північний схід від Маріуполя. Це так звана "сіра зона".
За даними розвідки, окупантів близько сотні. До селища вони заїхали на кількох БТРах. Також у них є танки та інше озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.
В штабі АТО розцінюють дії ворога як чергову спробу спровокувати українські війська на відповідні дії. Інформацію щодо Комінтернового вже отримали представники ОБСЄ і координаційного центру. І зараз вони вивчають ситуацію на місці.
Загалом на сході за минулу добу двоє бійців дістали поранення. Дедалі частіше окупанти ведуть прицільний вогонь. Застосовують і важке озброєння. Найгарячіше зараз у Мар'їнці під Донецьком
"Обстановка на сході України різко загострилася . Поблизу міста Щастя ворог пізно ввечері намагався штурмувати наші позиції, відбувся бій. Після 20 хвилин перестрілки окупанти були змушені відступити. Значно загострилась обстановка на околицях Горлівки. У Мар’їнці ворожі обстріли тривали безперервно протягом 4 годин", — повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник.