Під Мар’їнкою снайпери противника застрелили собаку

7 ракет із реактивних установок "Град-партизан" — розірвались під Красногорівкою. А неподалік Мар'їнки — окупанти ведуть вогонь з мінометів і намагаються прорватись в тил українських військових.
Ці цуцики відучора стали сиротами. Їхню маму — алабая Азу вбив ворожий снайпер. Стріляв прицільно.
"Прямо в серце відразу померла. Тут господар був, лишив її", — говорить Анатолій, військовослужбовець Збройних сил України.
Аза завжди першою реагувала на ворога, попереджала наших бійців, які взяли її до себе. Після обстрілу — до тилу військових на околиці Мар'їнки намагалась зайти диверсійна група.
"Там є незахищене місце там живуть люди і ми не можемо їх вигнати і вони допомагають їм вони переходять через їх подвір'я", — говорить "Кіт", військовослужбовець Збройних сил України.
Місцеві жителі попередили диверсантів про українських військових, тим самим завадили перехопленню. Бойовики ж не забарилися на зірвану операцію відповісти мінометним вогнем.
"Цікаво, що не чути виходів міни, чути тільки приліт", — говорить Владислав Якушев, прес-офіцер Збройних сил України.
Нейтральна полоса чи сіра зона, а ще залишені будинки — для бойовиків плацдарм. Відучора вони не ховаючись окопуються там, риють нові укриття для снайперів.
Найважче військовим доводиться уночі. Сутеніє тут уже з четвертої години вечора. Якщо у ворога є сучасні якісні приціли, то зіркість наших хлопців лише на кількасот метрів. Однак не наважуються і мріяти про дорогі приціли, як у проросійських найманців.
"Мені не потрібний дорогий, є наші приціли з армійською сіткою. Вони приблизно 80 тис гривень, до 400 м видимість. Теплик не потрібен. Ми будемо дуже вдячні, якщо допоможуть", — говорить "Грек", військовослужбовець Збройних сил України.
За свою бойову подругу Азу армійці обіцяли помститися ворогові. А маленьких алабайчиків у біді не покинули, всіх розібрали і невдовзі заберуть із собою додому, в мирну Україну.