Путін хоче рівноцінного обміну полонених на Донбасі

Надія Савченко із завтрашнього дня знову почне голодування. Це — відповідь на сьогоднішнє рішення Донецького міського суду Ростовської області. Утримання Надії під вартою продовжили ще на 3 місяці — до 16 квітня. Про це на своїй сторінці в інтернеті повідомив її авдокат Марк Фейгін. 
Савченко на сьогоднішнє засідання прийшла у футболці з питанням Путіну — "Коли відпустять українських політв’язнів, яких викрали і незаконно утримують у російських в'язницях?" 
На щорічній прес-конференції Путіна незручне питання про військовополонених таки пролунало. На конкретне питання очільник Кремля, як завжди, відповів щось не дуже розбірливе. А ще визнав присутність на Донбасі росіян, які вирішують певні військові питання.
"В контексті ваших тверджень про те, що на Донбасі немає російських кадрових військових. Хотів передати вам привіт від капітана Єрофєєва і сержанта Александрова. Третій бригада. р Тальято. Скажіть, ви будете їх обмінювати на Сенцова, Савченко, Кольченко, Афанасьєва, Клиха і цей перелік не закінчується"
"З приводу обмінів. Ми ніколи не говорили, що там немає людей, які займаються вирішенням певних питань у тому числі у війні сфері. Але це не означає, що там є регулярні російські війська. Ви назвали там 2-3 чоловіки або 2 осіб. Які … яких пропонуєте міняти, а потім почали довгий список, на кого хочете поміняти.
По-перше обмін повинен бути рівноцінний. По-друге, ми повинні разом з нашими колегами спокійно все це обговорити, поговорити і продовжити те, на чому ми завжди наполягали і те, що пропонує президент України. Потрібно звільняти людей, які утримуються як з одного боку, так і з іншого боку", — відповів Володимир Путін