Санта-Клаус з ельфами пакує подарунки до Різдва (відео)

Резиденція Санта-Клауса у Лапландії відчинила свої двері для відвідувачів. Сам чарівник, а також його помічники — ельфи — працюють у поті чола. Пакують подарунки та читають листи малечі.
Скільки вже надійшло повідомлень, та що Санта-Клаус побажав дітям, яких обділила доля — розповість Дмитро Євчин.
У фінському місті Рованіемі зараз приємні клопоти. Помічники Санти підрахували — цьогоріч штаб-квартиру чарівника відвідають шістдесят тисяч людей. І чим ближче до Різдва — туристів більшатиме.
У гарячу пору працюють усі. Новорічний Олень Рудольф розвозить подарунки. Інші казкові персонажі ельфи розбирають пошту бороданя. Кажуть, напередодні свят — листів не злічити.
"Цьогоріч Санта вже отримав 250 тисяч листів. Ми очікуємо ще на півмільйона повідомлень. Більшість із тих, що вже надійшли — з Китаю, далі — з Польщі, на третьому місці – Італія", — говорить Рііта Ельф, поштар.
Помічники Санта-Клауса читають усі повідомлення. Однак, відповідають не усім — листів занадто багато. Діти мріють про різне. Або ж складають довгі переліки із бажаними подарунками, або ж просто розпитують, як минув рік Санти.
Ті, хто особисто відвідає резиденцію у Рованіемі — можуть придбати фірмові конверти зі штампом Північного полярного кола. Санта-Клаус — не забув і про дітей, які живуть у складних умовах. Спеціально для них записав ось це відеозвернення.
"Мої друзі, ось що я хочу Вам сказати напередодні Різдва. Не бійтеся та не забувайте, що дива існують. Іноді, бувають дуже важкі часи. Але потім може трапитись диво — і ваше життя неодмінно зміниться на найкраще.
Також не забувайте про свої мрії, не дозволяйте їм зникнути, зберігайте їх у своєму розумі та серці. Мої дорогі друзі, бажаю Вам щасливого Різдва та Нового року. Ха-ха-ха-ха", — говорить Санта-Клаус.
Рованіемі у Лапландії — головний за популярністю туристичний маршрут Фінляндії. Щоб потрапити сюди туристи заздалегідь надсилають запити. Найбільше їх прийшло з Китаю. Далі — з Японії та Німеччини. А ось туристів із Росії цьогоріч до Рованіємі приїде не багато.
Потік відвідувачів з Федерації скоротився аж на тридцять процентів. В резиденції Санти кажуть — на загальну кількість гостей — це не вплине. Адже цього року зріс інтерес туристів з Азії.