У Дніпропетровську поліцейський жорстоко побив чоловіків (відео)

У Дніпропетровську жорстоко побили двох чоловіків. Вони стверджують: їхній кривдник — патрульний нової поліції.
Нападник був настільки необачний, що розгубив під час бійки всі свої документи.
Напередодні ввечері двоє друзів сиділи у цьому барі-ресторані. Співали у караоке з двома незнайомими дівчатами. За словами Олександра, вечір був у розпалі коли до зали ресторану увірвалась компанія молоді.
Вони заявили: співати з їхніми дівчатами ніхто права не має. Й накинулися на Олександра та його друга.
"Мене повалили на землю і били по голові дуже жорстоко, по-звірячому. Хотіли помститися за дівчат, з якими Микола хотів познайомитися", — розповів потерпілий Олександр Забегайло.
Така помста закінчилася госпіталізацією. Олександр переніс міні-операцію.
"У нього черепно-мозкова травма, струс головного мозку, грушоподібна рана, перелом кісток носа", — прокоментував хірург Дніпропетровської лікарні №16 Руслан Степаненко.
Цей інцидент не набув би розголосу, якби не одна деталь. Працівники ресторану, які викликали швидку і допомагали потерпілим, на місці знайшли портмоне.
"Мені сказали: ось дивись, один з били тебе втратив це. Я підібрав на підлозі. Посвідчення працівника поліції, оперативної служби", — розповів Олександр Забегайло.
У портмоне були й інші документи теж на ім'я цієї людини. Ці документи, як доказ, Олександр залишив у себе. Як гарантію того, що справу у поліції не замнуть. А вночі до нього в лікарню намагався потрапити власник документів. За фото його впізнали лікарі.
"Людина з фотографії посвідчення працівника міліції. Через реанімаційне відділення намагався проникнути до лікарні", — розповів сусід по палаті Олександр.
У поліції не приховують: це справді їхній співробітник. Бив він чи не бив потерпілих, з'ясує слідство.
"З рапортом про втрату посвідчення звернутися наш співробітник. Дійсно, він знаходився у цьому закладі. В рамках кримінального провадження він був опитаний, встановлюється його роль в цьому конфлікті", — заявила прес-секретар Управління поліції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська.
З посади поліцейський наразі відсторонений. Відкрито кримінальне провадження за статтею "хуліганство". Якщо поліцейського визнають винним, найближчі 4 роки він проведе за ґратами.