У Сумах показали різдвяних янголів

Янголи заполонили міську галерею у Сумах. Такий подарунок до новорічно-різдвяних свят місту зробила художниця Анна Черненко. Янголятка — різноманітні. Є серед них маленькі та великі, мирні та бешкетники. На виставці побували і наші кореспонденти.
Янголи на деревах, догори ногами, янголи в обіймах. Вони усюди. Глибше розкрити внутрішній світ крилатих створінь допомагають діти. Виставу починає янгол зими.
Якщо зима розпочалася не передбачувано, він неймовірно радий, він поспішає до зими на побачення, найкраще — посеред снігопаду. Де вже віє сніжинками, щоб сильніше виблискували. Вікна прикрашає барвистими сніжинками. Обіцяє — наступного року не буде великих морозів.
"Розкажи, буде у нас зима чи не буде? Буде у нас сніг чи ні? — Думаю, що так", — каже  янгол снігу Данило.
А ось цей янгол, якого зображував Данило, на картині. Маленькі штрихи, деталізація руху пензля. Сама художниця порівнює свою техніку із вишивкою бісером. А героїв картин — зі своїми дітьми.
"Вони в мене трошки дорослішають, я не просто малюю ангелів, а малюю їх вже якісь взаємини", — розповідає художниця Анна Черненко.
На виставці — до тридцяти робіт. Цього року колекцію крилатих створінь поповнив янгол міста. І одразу посів центральне місце в експозиції.
"Місто, де йому добре, у кожного є. Усі ангели одного разу прийшли туди, це не хмара і не узлісся. Не шухляда і не мішок, якщо ангелу цьому вірити, він місце собі знайшов. Навіть маленькому ангелу кращого не знайти", — каже янгол міста Марія.
У галереї янголи залишатимуться протягом усіх новорічних свят.