В Адіївці відзначили День гідності і свободи під звуки вибухів

У фронтовій Авдіївці День свободи та гідності відзначали під звуки артилерійської канонади. Втім, бійці у найгарячішій точці фронту без подарунків не залишились. Геннадій Вівденко розповість більше. 
"Це вже нормальне явище. Ось кулемет працює. Клацає. Одиночними б’є. Може ціль побачили, знищити, це ж таке", — каже заступник командира 72 бригади ЗСУ Олександр Самарський.
Легка "стрілянина" бойовиків уже не бентежить наших бійців. У 72 бригаду — в саме пекло війни — Авдіївську промзону приїхали представники влади та волонтери з Умані. Привезли генератор, ліки та харчі.
Поки бойовики запросили перемир’я, є можливість отримати невеличку волонтерську допомогу. Особливо викликають радість помідори з Умані — з Батьківщини.
"Низький уклін від всіх від нас. Від всіх людей. Щоб могла жити і розвиватися країна. Щиро дякую", — каже міський голова Умані Олександр Цебрі.
"В нас кожна доба гаряча, як і попередня. Заборонені калібри, які використовує противник", — розповідає боєць 72 бригади ЗСУ Андрій.
"Готовий сидіти на одній солдатській тушонці. Але коли знаєш, що дома чекають, розуміють, поважають. Більше і не має бути", — каже боєць 72 бригади ЗСУ "Свєт".
Лунають розриви від ворожих снарядів. Їх добре чутно біля пам'ятника Шевченкові. Б'ють по українських позиціях на шахті Бутівка під Авдіївкою. У центрі міста, тим часом, зібралися місцеві. Відзначають День свободи та гідності. Військові пов'язують на плечі авдіївчан національні прапори.
"Розчарування є. Але надія ще є. Шкода хлопців, що життя поклали. Думаю, що не дарма. Все буде добре", — впевнений житель міста Авдіївка Валерій.
До вечора в Авдіївці місцева цивільно-військова влада обіцяє поновити безперебійне водопостачання. Напередодні найманці пошкодили обстрілами енергосистему водоканалу. Канонада з важкого артилерійського озброєння бойовиків навколо міста посилюється.