Військові обіцяють не віддати жодного селища противнику

Українська військова розвідка сьогодні гатила з усіх видів озброєнь. Це був не бій, лише тренування, але ще напередодні їм доводилося підкрадатися до самих позицій ворога. Про те, що бачили бійці по той бік лінії розмежування — в нашому наступному сюжеті.
Власне так і виглядає стрілковий бій очима розвідника. Зайняв позицію і ведеш прицільний вогонь. Але краще залишатися непоміченим. Тоді можна спостерігати.
"Скупчення техніки, вони відпрацьовують тактику. Щось постійно у них якісь пересування. В основному відпрацьовують нові тактики. Постійно виходять, намагаються вивести на провокації. І постійно техніка, під'їжджає, під'їжджає", — розповідає розвідник "Шериф".
Якщо вже помітили, треба відстрілюватися. Іноді доводиться стикатися з противником буквально впритул. Доводиться навіть застосовувати зброю ближнього бою.
"Сепари валять. Перемир'я у мене це вже третє, чи четверте, чи п'яте. Я вже навіть збився з рахунку. Жодного не було. Нам дають команду мовчати. Слава Богу, якщо 200 метрів, то дозволяють відкривати вогонь", — скаржиться розвідник "Журналіст".
За тим, як бойовики займали Комінтерново, хлопці теж спостерігали. Проте команди вести бій не було. Кажуть, що сусіднє Водяне точно не віддадуть. Адже звідти до Маріуполя вже можна буде добити навіть з міномета.
"Якщо порушиться режим тиші, почнуться серйозні бойові дії, тоді так, треба чекати в перший же день спроби захопити Водяне. Ми готові дати їм відсіч. В нас є добро від командування, якщо почнуться якісь дії в тому напрямку — накривати з тих підручних, що є в нас", — запевняє розвідник "Тополя".
Проте наразі стрімкої активізації бойовиків розвідка не очікує. Принаймні на свята прогнозують затишшя.