Водій Олександра Омельченка відмовляється давати свідчення

Новий поворот у справі про смертельну аварію за участі машини колишнього столичного мера Олександра Омельченка. З’явилася інформація, що водій відмовився від своїх свідчень. Чи так це і хто ж врешті був за кермом автомобіля, який збив Тетяну Микитин на пішохідному переході — дізнавалася Ганна Каменєва. 
Водій Омельченка Анатолій Ніщун нібито відмовився від своїх свідчень. Така інформація напередодні ввечері з'явилася в одному з інтернет-видань. Посилаються на джерела в правоохоронних органах.
Мовляв, Ніщун, який узяв на себе відповідальність за недільну аварію на Столичному шосе, повідомив, що за це йому пообіцяли 25 тисяч доларів і умовний термін. Але коли дізнався, що потерпіла померла в лікарні, а за це світить в'язниця, від показань відмовився. Ось як ситуацію прокоментували в столичній прокуратурі.
"Під час проведення слідчих дій, підозрюваний відмовився надавати будь-які покази, посилаючись на статтю 63 Конституції України. Це його право, він ним скористався.
Проте зауважу, що він не відмовлявся і не оскаржував ті покази, які він надавав раніше. Він просто відмовляється їх надавати в подальшому. Стосовно якихось домовленостей, в нас немає такої інформації, я не можу цього підтвердити", — каже прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець.
Утім, столична міліція відпрацьовує одночасно кілька версій. Серед яких — і та, що за кермом автомобіля був саме колишній мер Києва.
"Така версія не відкидається. Скажу так: ми зобов’язані перевірити всю інформацію, навіть ту яка була поширена в інтернет-мережі. Вся ця інформація перевіряється. Щодо телефонних дзвінків, ми звертаємось до суду, аби отримати дозволи для того, аби перевірити якраз мобільний зв’язок тих абонентів, які нам цікаві, слідству", — каже прес-секретар Головного управління Національної поліції в Києві Оксана Блищик.
Хочуть у поліції поспілкуватись і з самим Омельченком.
"Спілкувались телефоном. Наближчим часом він теж буде викликаний в слідчі підрозділи для дачі пояснень", — повідомила прес-секретар Головного управління Національної поліції в Києві Оксана Блищик.
За чотири дні Омельченко таки вийшов на зв'язок із журналістами одного з видань. Усі звинувачення на свою адресу спростовує і називає плітками. Однак, на роботі — в Київраді — з початку тижня так жодного разу і не з'явився.
Хто допомагатиме 5-річній дівчинці, яка залишилася без мами — поки невідомо. Як і те, де в подальшому житиме маленька Саша. Зараз вона у своєї бабусі по батьківській лінії в селі Угорники Івано-Франківської області.
З Києва її забрав тато, коли побачив, у яких жахливих умовах живе дочка. Бабуся Саші поки нічого коментувати не хоче. Але ось що нам розповіли у сільраді.
"Ми бачили у яких умовах дитина була в Києві. То я думаю що до чотирьох років проживаючи у своєї бабусі вона таких умов не зазнавала. Живучи в Угорниках вони абсолютно проявили себе порядними хорошими людьми. Якщо бабуся виявить бажання виховувати дитину, я гадаю, що дитині буде краще біля неї", — впевнена сільський голова Угорників Любов Атаманчук.
Чи залишиться дівчина у бабусі, в місцевому центрі соцслужб у справах дітей поки не прогнозують.
"На сьогоднішній час ми перевіримо де перебуває дитина, будемо знати, чи треба з нею працювати, здійснимо оцінку потреб", — запевняє директор Івано-Франківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та юнацтва Леся Дікун.
Ми й далі стежитимемо і за долею дівчинки, і за перебігом розслідування.