Журналісти влаштували аукціон для допомоги дитячому кардіоцентру

Журналісти найбільших українських телеканалів об'єдналися заради благодійної мети. Вони взялися допомагати дитячому кардіологічному центрові.
Гроші збирають завдяки власним прихованим талантам. Медійники малювали картини, робили ляльки-мотанки, в'язали теплі речі. Загалом назбирали близько сотні лотів.
Купити вироби ручної роботи від телеведучих та журналістів можна буде ще протягом кількох днів у Мистецькому арсеналі. Усі зібрані гроші віддадуть на потреби Кардіологічного центру для дітей.
"В ці картини вкладено багато любові, і я вірю, що люди, які їх куплять, вони це провідчувають і зможуть через енергію грошей передати свою любов тим діткам, які цього дуже потребують", — говорить редактор новин Тетяна Мельниченко.
"Це ініціатива самих журналістів. Мені здається, що вона більше для того, щоб у нас була можливість розповідати про те, що ми можемо, вміємо, і чим варто пишатися — ось цими кардіохірургами", — говорить телеведуча Світлана Леонтьєва.
"Ми направимо — залежно від розмірів цих коштів на закупівлю, або ремонт обладнання того, яке є в центрі", — говорить Володимир Жовнір, головний лікар Дитячого кардіологічного центру.